Programmateam

Tijmen

Tijmen Hordijk Programmamanager

t.hordijk@rwlp.nl

Matthijs Sloot Projectondersteuning

m.sloot@rwlp.nl

Norbert van de Kamp Projectondersteuning

n.vandekamp@rwlp.nl

Magda Söllner Financiën, monitoring en evaluatie

m.sollner@rwlp.nl

Marja Hovenkamp-Spaan

Marja Hovenkamp-Spaan Programmamanager Leren

marja.hovenkamp-spaan@veendam.nl

Marcel

Marcel Moes Programmamanager Werk en inkomen

m.moes@nautus.nl

Hieke Ferwerda Programmamanager Gezondheid

h.ferwerda@provinciegroningen.nl

Bart

Bart Gorter Programmamamanager Woonomgeving

b.gorter@rwlp.nl