Programmateam

Tijmen

Tijmen Hordijk Programmamanager

t.hordijk@rwlp.nl

Anne

Anne Groenendijk Projectondersteuning

a.groenendijk@rwlp.nl

Fiana

Fiana de Raaf Projectondersteuning

f.deraaf@rwlp.nl

Marja Hovenkamp-Spaan

Marja Hovenkamp-Spaan Programmamaker Leren

marja.hovenkamp-spaan@dekompanjie.nl

Marcel

Marcel Moes Programmamaker Werk en inkomen

m.moes@nautus.nl

Wieke

Wieke Paulusma Programmamaker Gezondheid

w.paulusma@ozg.nl

Bart

Bart Gorter Programmamaker Wonen en omgeving

b.gorter@rwlp.nl