Programmateam

Tijmen

Tijmen Hordijk Programmamanager

t.hordijk@rwlp.nl

Matthijs Sloot Projectleider, monitoring, en financiën

m.sloot@rwlp.nl

Norbert van de Kamp Programmasecretaris

n.vandekamp@rwlp.nl

Magda Söllner Financiën, monitoring en evaluatie

m.sollner@rwlp.nl

Marja Hovenkamp-Spaan

Marja Hovenkamp-Spaan Projectleider Leren

marja.hovenkamp@veendam.nl

Marcel Moes Programmamanager Leren, Werk en inkomen

m.moes@stolwijkpubliekadvies.nl

Hieke Ferwerda Programmamanager Gezondheid

h.ferwerda@provinciegroningen.nl

Bart

Bart Gorter Programmamamanager Woonomgeving

b.gorter@rwlp.nl

Afsaneh Moghadam Projectleider Werk&Inkomen

a.moghadam@rwlp.nl

Communicatiemedewerker Brian Hesseling

Brian Hesseling Communicatiemedewerker

b.hesseling@rwlp.nl

Janet van der Heide Projectleider Gezondheid

j.vanderheide@rwlp.nl

Marike Ensing Communicatieadviseur

m.ensing@rwlp.nl